Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1514221
DzisiajDzisiaj815
WczorajWczoraj1080
Ten tydzieńTen tydzień2768
Home Aktualności „Miejsca związane z Cyprianem Norwidem (...)"

„Miejsca związane z Cyprianem Norwidem (...)"

Szkoła Podstawowa oraz Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska zaprasza wszystkich chętnych do przygotowania makiety zatytułowanej „Miejsca  związane z Cyprianem Norwidem i jego rodziną w powiecie wołomińskim, węgrowskim i wyszkowskim”. Można je wykonać indywidualnie, grupowo lub rodzinnie. Termin oddania prac- 10 czerwca 2021 r. Wystawa makiet odbędzie się w czasie Vademecum ( 26 czerwca 2021 r. - sobota). Wszyscy autorzy prac  otrzymają upominki. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox