Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1514244
DzisiajDzisiaj838
WczorajWczoraj1080
Ten tydzieńTen tydzień2791
Home Aktualności Dzień Dziecka klas 0-III

Dzień Dziecka klas 0-III

 

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

W tym dniu na dzieci czekało wiele zabaw i niespodzianek przygotowanych przez wychowawczynie. Było: malowanie na folii- temat „Moje marzenia”, puszczanie baniek, gra w klasy, wyścigi w workach, wyścig kolarski na chodniku, afrykańska zabawa klasowa do muzyki, życzenia i upominki oraz wiele innych atrakcji. Jednym słowem „działo się”. Humory i pogoda dopisywały. Uśmiech często gościł na buziach naszych uczniów, co widać na zdjęciach.

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox