Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1514269
DzisiajDzisiaj863
WczorajWczoraj1080
Ten tydzieńTen tydzień2816
Home Aktualności Integracyjny wyjazd z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego w Rozalinie

Integracyjny wyjazd z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego w Rozalinie

Dnia 18 czerwca 2021r. przy współpracy Trójki Klasowej kl.I odbył się  integracyjny wyjazd z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego w Rozalinie "Leszczynowe Zacisze". Rodzice i dzieci brali udział w warsztatach pieczenia pizzy, ognisku, wspólnych zabawach oraz w przejażdżce po pięknych okolicach Rozalina. Najbardziej popularnym zajęciem dzieci na wiejskim podwórku było dojenie krowy i zabawy na sianie.

Dziękuję za wspólny, mile spędzony czas.

Wychowawca kl.I

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox