Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819062
DzisiajDzisiaj534
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2672
Home Aktualności Wigilia i Jasełka w glanach

Wigilia i Jasełka w glanach

 

Dziś, jak co roku, odbyło się spotkanie opłatkowe w naszej szkole.  Wśród zaproszonych gości był wójt gminy pan Piotr Orzechowski, ks. Andrzej Dusza, Rafał Rozpara prezes LGD „Równiny wołomińskiej”, kierownik GOPS-u pani Elżbieta Orzechowska, pani sołtys Zofinina Wiesława Ołdak, przyjaciel szkoły Krzysztof Kalinowski, panie z KGW z Równego, przedstawiciele Stowarzyszenia „Niesiemy pomoc, Dajemy radość”  i Rzeczpospolita Norwidowska. Przedstawiciele Rady Rodziców i trójek klasowych. Wigilia zaczęła się od kolędy „O gwiazdo betlejemska” w wykonaniu uczniów przy akompaniamencie nauczyciela pana Pawła Stysia. Potem obejrzeliśmy „Jasełka w glanach” w wykonaniu uczniów klasy III (przygotowane jako projekt gimnazjalny). Świetne. Oczywiście pod kierunkiem niezastąpionej pani Renaty Ołdak. Był opłatek, wspólne kolędowanie, św. Mikołaj, prezenty. Było pięknie, zwyczajnie, świątecznie. Wszystkim serdecznie dziękuję.

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox