Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819064
DzisiajDzisiaj536
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2674
Home Aktualności Lodowisko było nasze!

Lodowisko było nasze!

 


Gimnazjaliści wgryzali się w gry zespołowe, natomiast klasa VI szlifowała lód na lodowisku w Mińsku Mazowieckim.  Było fantastycznie!

W oczekiwaniu na koniec przerwy technicznej zwiedziliśmy cały obiekt. Spodobało nam się tam, mamy zamiar przyjechać na basen. Dostaliśmy łyżwy, no i … zaczęło się…

To było szaleństwo… szybkość, zabawa, radość, mnóstwo śmiechu i masowania sobie niektórych partii ciała. Wszystkim szło fantastycznie (no, może wyłączając mnie…  ;o))). Jeździliśmy prawie dwie godziny, a mimo wszystko niektórzy nie mieli dosyć. Chłopcy pobijali rekordy prędkości; mistrzami okazali się Dominik i Paweł. Czasami byli nieuchwytni, zwłaszcza jak porywali czapki z głów. Dziewczyny próbowały walcować i robić piruety. Wychodziły nawet różne jazdy w parach, sznury, rzędy, itp.

Nie mogłam uwierzyć, że wiele osób jest na łyżwach po raz pierwszy. Przekonali się, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Oby tę dewizę przenieśli też na inne dziedziny życia.

Po tak wyczerpujących wyczynach sportowych z trudem doszliśmy na posiłek, a gdzie? Oczywiście do Mc Donalda! Apetyty dopisywały, jak nigdy.

Czy wypad na lodowisko się udał? Myślę, że tak, mimo poobcieranych pięt, pozbijanych kostek i nie tylko. To było widać po zmęczonych, ale zadowolonych twarzach, uśmiechu w oczach i w słowach jednego z uczniów: „Proszę pani, myliłem się, łyżwy nie są nudne, są super!”

Dziękuję klasie za ten dzień. Za dobrą zabawę i zachowanie bez zastrzeżeń.

Wychowawca klasy - Iwona Gajda

I jeszcze jedna informacja – Drodzy Rodzice, młodzież chce na basen!   ;o)

 

 
Facebook Slide Likebox