Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819066
DzisiajDzisiaj538
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2676
Home Aktualności Prezent dla Ziemi - sadzenie drzewek

Prezent dla Ziemi - sadzenie drzewek

Dzisiaj najmłodsze dzieci z klas I-III i zerówki pod czujnym okiem pana podleśniczego Jakuba Podsiadłego wzięły udział w akcji sadzenia drzewek. Małe  sosenki zostały posadzone na terenie szkoły. Drzewka przywiózł rano  pan wójt Piotr Orzechowski.

Dzięki umowie między Gminą Strachówka, a Fundacją Nasza Ziemia, która prowadzi program „Prezent dla Ziemi” polegający na sadzeniu drzew, na terenie przyszkolnym pojawiło się 60 nowych drzewek. Uczniowie z przejęciem  wkopywali roślinki, podlewali, oznaczali miejsca nasadzenia. Mamy nadzieję, że teraz będą czuwać, aby nikt ich nie zniszczył, tym bardziej, ze pierwszaki postanowiły  nadać imiona swoim drzewkom.


 

 
Facebook Slide Likebox