Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
843994
DzisiajDzisiaj58
WczorajWczoraj919
Ten tydzieńTen tydzień3811
Home Aktualności Bal gimnazjalny

Bal gimnazjalny

Tradycją jest, że uczniowie klasy III gimnazjum  w ostatnim tygodniu roku szkolnego (prawie już jako absolwenci) bawią się jeszcze nie na balu, ale dyskotece. Organizacja zabawy zajmują się rodzice i oczywiście sami uczniowie. Dzisiaj 26 czerwca trzecioklasiści zaprosili kolegów i koleżanki z klas drugich, pracowników i nauczycieli szkoły  Spotkanie zaczęło się  kabaretem, parodią lektury szkolnej „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Choć maluchy z podstawówki zupełnie nie wiedziały z czego żartują ich starsi koledzy, to i tak przedstawienie bardzo im się podobało.  A potem było już dyskotekowe szaleństwo, z którymi przerwami na „małe co nieco”. Uczniowie sami przygotowali sprzęt, muzykę, udekorowali salę. Humory im dopisywały, bawili się świetnie do późnego wieczora. Zabawa ze wszech miar udana.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku, prace w kuchni, opiekę nad uczniami.

 
Facebook Slide Likebox