Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819063
DzisiajDzisiaj535
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2673
Home Aktualności Nowa świetlica.

Nowa świetlica.

Remont starej sali gimnastycznej trwał od września. Wcześniej długo toczyły się spory jakie przeznaczenie ma mieć to pomieszczenie. Zwyciężyła koncepcja, aby utworzyć tam świetlicę. Za takim rozwiązaniem opowiadała się większość nauczycieli. Patrząc dziś na niesamowitą radość maluchów pomyślałam, że mieliśmy rację. Długo czekaliśmy na tę chwilę, ale było warto. Dziś po  raz pierwszy dzieci weszły do „nowiuśkiej” świetlicy. Zabawki, materace, gry, siedziska zakupione w ramach ministerialnego programu „Radosna szkoła”  robiły  furorę i zmieniały zwykły, szkolny dzień  w prawdziwe mikołajki. Choć dużo jeszcze do zrobienia, aby to miejsce było przytulną salą do zabawy i wypoczynku już dziś dziękujemy panu Wójtowi Piotrowi Orzechowskiemu za akceptację naszej decyzji i środki na remont.

 

 
Facebook Slide Likebox