Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820491
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4101
Home Aktualności Święto babci i dziadka

Święto babci i dziadka

Święto babci i dziadka w naszej szkole to od wielu, wielu lat dzień wyjątkowy. Zapraszamy seniorów nie tylko dlatego, że to ich dzień w kalendarzu, ale przede wszystkim dlatego, że są dla nas bardzo ważni. Są tymi, którzy niosą pamięć o minionym czasie. Lubimy z nimi rozmawiać, spotykać się, jeździć na wycieczki i pielgrzymki. Tych wspólnych wyjazdów i spotkań było bardzo wiele.

Dziś zebraliśmy się w świetlicy, aby wyśpiewać babciom i dziadkom najlepsze życzenia. Program pod kierunkiem wychowawców przygotowali najmłodsi uczniowie. Klasa pierwsza zatańczyła krakowiaka, klasa trzecia przygotowała inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Rzepka”. Wszyscy piękne laurki, kwiatki, serduszka i inne niespodzianki. Był czas na wspólną zabawę, śpiewanie, konkursy, zgadywanki nagrane przez panią Basię Janus, koordynatorkę i prowadzącą całe spotkanie. Przy herbacie i ciastku toczyły się rozmowy, rozbrzmiewały salwy śmiechu.

Dziękuję zespołowi nauczycieli klas „0”-III pani Mirce, Emilii, Basi, Krystynie, pani Teresie, Sebastianowi za przygotowanie dzisiejszego święta, Radzie Rodziców za pomoc i ciasta.

Dyr Grażyna Kapaon

 

 

 
Facebook Slide Likebox