Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820514
DzisiajDzisiaj151
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4124
Home Aktualności Wenecka maskarada

Wenecka maskarada

Projekt „Nudne ferie nam nie grożą” zakończyliśmy mocnym akcentem. Była to „Wenecka maskarada”. Warunkiem wstępu na wspólną zabawę było posiadanie maski. Zadbały o to dziewczęta z samorządu szkolnego. Niektórzy zrobili je w domu. Sprzęt i muzykę przygotowali uczniowie gimnazjum i nasi absolwenci pod czujnym i niezawodnym okiem pana Sebastiana.

 

 

Kuba, Piotrek, Michał, Mateusz zaplanowali i przeprowadzili także podczas zabawy kilka konkursów. Gościliśmy również grupę absolwentów. Wszyscy bawili się świetnie, opiekunowie również.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, członkom Stowarzyszenia Rzeczpospolita Norwidowska, wolontariuszom za pomoc w organizacji zajęć feryjnych. Uczestnikom zajęć, młodzieży i dzieciom za Waszą obecność. To były fantastyczne dni. Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strachówce za dofinansowanie zajęć.

Dyr Grażyna Kapaon

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox