Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820491
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4101
Home Aktualności Bal karnawałowy klas 0-3

Bal karnawałowy klas 0-3

W ostatni dzień karnawału najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas „0” - 3 bawili się na balu. Przygotowały go panie Mirka, Basia, Emilia, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej W organizację włączył się samorząd gimnazjum. Przygotował sprzęt i muzykę, a Czarek i Mariola z klasy III a pełnili ważną funkcję wodzirejów. Prowadzili konkursy i zabawy, taneczne węże i pląsy. Odbył się konkurs na najciekawszy kostium i najaktywniejszego tancerza wyłonionego na podstawie wpisów do tanecznych karnecików. Rada rodziców przygotowała dzieciom pączki. Wszyscy, nawet mamy, świetnie się bawili.

Dyr Grażyna Kapaon

 

 
Facebook Slide Likebox