Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819070
DzisiajDzisiaj542
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2680
Home Aktualności Wizyta Anny Koszarnej - „Praca z klasą”

Wizyta Anny Koszarnej - „Praca z klasą”

14 i 15 lutego naszą szkołę odwiedziła Anna Koszarna, moja koleżanka, uczestniczka programu „Praca z klasą”. Na co dzień Ania pracuje w Zespole Szkół w Stegnie oraz Szkole Podstawowej w Jantarze jako psycholog.

Dwa dni Ania razem ze mną uczestniczyła w życiu szkoły. Uczestniczyła w zorganizowanych przez samorząd uczniowski Walentynkach. Przeprowadziła trening kreatywności dla klasy I i III, a także prezentacje na temat bezpieczeństwa w internecie dla klas III A, III B, II B, II A, VI.

Kilka tygodni wcześniej to ja gościłam w szkole w Stegnie. Obie wizyty były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń. Oto wrażenia Ani po pobycie w Strachówce:

Bardzo przyjazna szkoła, pełna życia i kolorów. Sympatyczni ludzie. Wspaniała sala gimnastyczna.

Anna Fortuna


 

 
Facebook Slide Likebox