Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819058
DzisiajDzisiaj530
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2668
Home Aktualności „Wszystkie Kolory Świata” - aukcja

„Wszystkie Kolory Świata” - aukcja

Dziś zakończyliśmy projekt UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Odbyła się aukcja 16 lalek wykonanych przez uczennice, a nawet nauczycieli. Mieszkańców reprezentowała pani Basia Szatkowska i pan wójt Piotr Orzechowski. Oboje dzielnie walczyli o wybrane przez siebie lalki, co znacznie przyczyniło się do podniesienia ich ceny. W aukcyjne szranki stanęli również nauczyciele nie szczędząc sił i pieniędzy. Pięknie zachowały się niektóre klasy i samorząd szkolny, który postanowił wesprzeć zakup szczepionek dla dzieci w Czadzie i wspólnie wylicytował lalki.

 

 

Wszystkim tym, którzy szyli lalki i tym, którzy je kupili, bardzo serdecznie dziękujemy.

Zebrana kwota to ponad 700 złotych. Do końca lutego przekażemy ją na konto UNICEF.

Szczególne podziękowania kieruję do pani Basi Janus, która podjęła się i zaangażowała w realizację projektu. Przed nami jeszcze głosowanie w konkursie na najładniejszą lalkę. Może uda nam się gościć w Strachówce Majkę Jeżowską z koncertem dla zwycięzcy konkursu.

 

Dyr Grażyna Kapaon

 

 
Facebook Slide Likebox