Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819070
DzisiajDzisiaj542
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2680
Home Aktualności Finał Powiatowego Konkursu Poetyckiego w Dąbrówce

Finał Powiatowego Konkursu Poetyckiego w Dąbrówce

23 maja w Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom XIII Powiatowego Konkurs Poetyckiego „Cyprian Norwid poeta naszej ziemi”. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Dąbrówce w intencji Cypriana Norwida - w 130 rocznicę śmierci poety oraz rodziny Norwidów i Zdzieborskich celebrowana przez ojca Jacka Salija. Następnie złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą chrzest Poety.

Rozdanie nagród odbyło się w Szkole Podstawowej im. C Norwida. Wśród nagrodzonych były uczennice naszej szkoły Paulina Owsianko, Marysia Kapaon i Klaudia Orzechowska.

Finał zakończył się spektaklem teatralnym „Lekcja polskiego” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Dąbrówce oraz Publicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i już dziś myślimy o udziale w przyszłorocznej edycji konkursu. Finał zakończył się spektaklem teatralnym „Lekcja polskiego” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Dąbrówce oraz Publicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce.

 

 
Facebook Slide Likebox