Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820208
DzisiajDzisiaj510
WczorajWczoraj560
Ten tydzieńTen tydzień3818
Home Aktualności Wyjazd do Częstochowy

Wyjazd do Częstochowy

 

„Czarna Madonna”, „Zawitaj Królowo”, „Barka” słowa tych i wielu innych pieśni towarzyszyły uczestnikom pielgrzymki do Częstochowy w dniu 14 czerwca. Wzięli w niej udział uczniowie klasy II, którzy miesiąc wcześniej przystąpili do I Komunii Świętej, ich rodzice i rodzeństwo. Towarzyszył im Ksiądz Mieczysław Jerzak, wychowawczyni- Barbara Janus oraz Pani Dyrektor – Grażyna Kapaon.


W Jasnogórskim Sanktuarium uczestniczyliśmy we Mszy św., odbyliśmy spacer pod przewodnictwem Księdza Proboszcza. Niektórzy z nas wspięli się nawet na Wieżę (ponad trzysta stopni) skąd podziwiali piękne krajobrazy.

W drodze do Częstochowy i z powrotem świetnie bawiliśmy się odpowiadając na pytania „Quizu Religijnego” i rozwiązując zagadki przygotowane przez Księdza Proboszcza.

Pełni wrażeń estetycznych i duchowych szczęśliwie wróciliśmy do domów.

O czym niniejszym donosi: Barbara Janus

 

 
Facebook Slide Likebox