Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820523
DzisiajDzisiaj160
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4133
Home Aktualności Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

W dniu 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Tradycyjnie, pierwszym punktem uroczystości była msza święta. Następnie, w towarzystwie pocztu sztandarowego, grupa uczniów i nauczycieli udała się na salę gimnastyczną.

 

 

Pani dyrektor odczytała list Krystyny Szumilas, ministra edukacji narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Poruszyła również temat planowanych działań w czasie kolejnych 10 miesięcy. Nowy rok szkolny, to niewątpliwie nowe wyzwania. Oby starczyło nam wszystkim zmagazynowanej w wakacje energii do zmierzenia się z nimi.

 

 

 
Facebook Slide Likebox