Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820511
DzisiajDzisiaj148
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4121
Home Aktualności Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

W piątek 18 października obchodziliśmy (przełożone z poniedziałku) Święto Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście; wójt gminy Piotr Orzechowski, przewodnicząca rady gminy Barbara Rosa, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Orzechowska, przewodnicząca rady rodziców Katarzyna Orzechowska, ks. proboszcz Mieczysław Jerzak. Byli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie.

 

Po ciepłych, serdecznych życzeniach, uściskach, kwiatach uczniowie klasy I gimnazjum złożyli ślubowanie. Wysłuchaliśmy humorystycznego tekstu w wykonaniu uczennic klasy pierwszej, świetnego kabaretu trzecioklasistów i skeczu Przemka i Pawła z klasy drugiej. A wszystko o trudnym i pięknym życiu w szkole. Samorząd szkolny obdarował pracowników szkoły czekoladowymi różami z dedykacją w sercu (dla każdego nauczyciela i pracownika inną). Na przykład taką:

Pan Józef Kapaon

Na religii jest rozmowa

Daje nam dojść do słowa

Nasz katecheta to wytrwały Pan

Swoją wiarę przekazuje nam.

Dziękujemy wszystkim za życzenia i miłą atmosferę. Dziękuję paniom Renacie Ołdak, Marioli Orzechowskiej i Iwonie Gajdzie za przygotowanie uroczystości.

Dyr. Grażyna Kapaon

 

 

 


 

 
Facebook Slide Likebox