Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819062
DzisiajDzisiaj534
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2672
Home Aktualności Konkurs portalu Benchmark.pl – wygraliśmy projektor!

Konkurs portalu Benchmark.pl – wygraliśmy projektor!

Na początek serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę w głosowaniu.

Projektor, choć z wyższej półki cenowej, posiadający mocne parametry – jest tylko rzeczą. To co cieszy najbardziej to wspaniała mobilizacja uczniów, nauczycieli, a nawet absolwentów. Dobrą energię powstałą w czasie trwania konkursu trudno zmierzyć, czy przeliczyć na złotówki. Niewolno jej jednak nie zauważyć i nie docenić.

 

Głosowanie było dość skomplikowane, wymagało rejestracji na portalu, wybrania produktów oraz wybrania właściwej szkoły. Motywowałem zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Pojawiły się wpisy na naszej stronie Facebookowej, a nawet wydarzenie… które z uwagi oporu materii musiałem wielokrotnie ponawiać (Facebook nie przewiduje wydarzeń kilkudniowych :-)). Warto też zauważyć, że głosy oddawaliśmy do ostatniej minuty trwania konkursu.

Udało się! W piątek odbyłem miłą rozmowę telefoniczną z jednym z redaktorów Benchmark.pl, dzisiaj kurier dostarczył sprzęt. Szkoda, że to już koniec emocji :-)

Administrator

Sebastian Radzio

 

 

Serdecznie dziękuję i gratuluję panu Sebastianowi za pomysł, mobilizację nas wszystkich. Potwierdzam, było dużo emocji, mobilizacji.Tak buduje się szkolną wspólnotę. Dziękuję :-)

dyr Grażyna Kapaon

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox