Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820224
DzisiajDzisiaj526
WczorajWczoraj560
Ten tydzieńTen tydzień3834
Home Aktualności Dobranocka w szkole

Dobranocka w szkole

W dniu 5 grudnia uczniowie klasy III spotkali się na długo oczekiwanej imprezie. Przez 5 godzin (od 16 do 21) wykonaliśmy „kawał roboty”. Najpierw usmażyłyśmy 60 naleśników (Ola , Żaneta i Kamila pracowały od godziny 14), które po napełnieniu farszem z kiszonej kapusty i pieczarek stały się pysznymi krokietami. Połowę z nich udało się nam zjeść. W międzyczasie ruszyła produkcja pierników .Zagnietliśmy ciasto z 3 kg mąki.

A potem było wykrajanie, pieczenie i dekorowanie. Przypuszczamy, że wyszło około 400 ciastek. Potem pani Ania uczyła dzieci języka migowego, a następnie ruszyliśmy na poszukiwanie „ Największego skarbu Św. Mikołaja” . Z zebranych puzzli wyszło, że tym skarbem jest „Dobre i wrażliwe serce”. Ostatnim punktem programu imprezy było dzielenie „czekoladowych pieniędzy” od Św. Mikołaja.

Na oglądanie dobranocek zabrakło nam czasu, ale nadrobimy to w lutym na „Nocce w szkole”.


 

 
Facebook Slide Likebox