Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819070
DzisiajDzisiaj542
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2680
Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku 22 stycznia zaprosiliśmy w mury naszej szkoły kochanych Dziadków i Babcie. Z okazji ich święta program artystyczny przygotowały klasy najmłodsze. Przedszkolaki, uczniowie klas pierwszych, drugiej i trzeciej pod okiem wychowawczyń wyśpiewywały piękne życzenia. Było bajkowo, rockandrollowo, pięknie. Wnuczęta obdarowały zaproszonych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Samorząd szkolny, szkoły podstawowej i gimnazjum, przygotował słodki poczęstunek. Nad całością wydarzenia czuwała pani Barbara Janus wychowawczyni klasy III, która poprowadziła wspólne konkursy, zgadywanki, zabawy dla babć, dziadków i wnucząt.

 

Wszystkim przybyłym gościom i tym, którzy nie mogli być z nami jeszcze raz życzymy zdrowia, sił i wszelkiej pomyślności.

 

 
Facebook Slide Likebox