Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819064
DzisiajDzisiaj536
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2674
Home Aktualności Pożegnanie klas III Gimnazjum

Pożegnanie klas III Gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego jest w oczach większości uczniów pozytywnym i wyczekiwanym wydarzeniem. Niestety, jest też czasem pożegnania naszych absolwentów, niekiedy związanych z naszą szkołą już od czasów oddziału przedszkolnego. Tradycyjnie, zebraliśmy się w świetlicy szkolnej, aby uczcić ten dzień.

Wśród gości znaleźli się uczniowie klas II, nauczyciele i rodzice. Pod opieką wychowawców p.Joli i p.Beaty, absolwenci przygotowali występ artystyczny w postaci castingu, film, a nawet prezentację. Było uroczyście, zabawnie, chwilami wzruszająco. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście zabawy tanecznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego dnia, a już nie-naszym uczniom życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Sebastian Radzio

 

 
Facebook Slide Likebox