Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819057
DzisiajDzisiaj529
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2667
Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego i hymnu szkoły. Po liście Mazowieckiego Kuratora Oświaty pana Piotra Semika z okazji zakończenia roku szkolnego odczytanego przez panią dyrektor Grażynę Kapaon nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru nowemu pocztowi, uczniom klasy III gimnazjum i klasy VI szkoły podstawowej.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Barbary Janus i klasy VI z wychowawcą panią Emilią Badurek. Następnie uczniowie z najwyższymi wynikami odebrali z rąk pani dyrektor nagrody książkowe i medale za stu procentową frekwencję w minionym roku szkolnym. Na wielkie wyróżnienie zasłużył Bartek Wronka uczeń klasy VI, który przez sześć lat edukacji w szkole podstawowej nie opuścił ani jednego dnia. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wręczono listy gratulacyjne rodzicom wyróżniających się uczniów. Piękną chwilą było pożegnanie absolwentów gimnazjum. Uczniowie przygotowali wzruszający i humorystyczny program. Życzymy im powodzenia w nowych szkołach, a wszystkim udanych, słonecznych wakacji.

 

 
Facebook Slide Likebox