Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820491
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4101
Home Aktualności Wyjątkowy Dzień Edukacji

Wyjątkowy Dzień Edukacji


Naszą szkolną uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor. W oparciu o dość obszerne notatki z uzasadnieniem, wręczyła nagrody najaktywniejszym pracownikom szkoły. Była to swego rodzaju podróż w czasie, przez cały pracowity rok szkolny 2010/11.

Kto dotrwał do jej końca, tego czekała wspaniała nagroda w postaci części artystycznej. Przygotowali ją uczniowie klas pierwszych gimnazjum pod opieką pani Joli i Beaty. Były czary, wróżby, taniec aniołów i sportowców, taniec belgijski, lekcja przygotowania tzw. „pukawek” oraz  wspólna gimnastyka… uff. Działo się!

Dzień zakończył poczęstunek przygotowany przez niezawodną Radę Rodziców. Myślą przewodnią spotkania była kwestia wspólnego wychowania młodzieży.

 

Kliknij, aby obejrzeć galerię zdjęć

Abracadabra!

 
Facebook Slide Likebox