Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819070
DzisiajDzisiaj542
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2680
Home Aktualności Dzień Matki 2015

Dzień Matki 2015

Zgodnie z tradycją 26 maja do Naszej Szkoły zaprosiliśmy mamy, aby uczcić ich święto. Uczniowie młodszych klas (0-3) zaśpiewali piękne, wzruszające piosenki. Swój udział miały też gimnazjalistki, które śpiewały, recytowały i prowadziły całą uroczystość. Licznie zgromadzone mamy otrzymały od swoich pociech laurki i inne upominki, a Samorząd Uczniowski udekorował mamy czerwonymi serduszkami. Zaśpiewaliśmy też gromkie „Sto lat”. Na zakończenie spotkania obejrzeliśmy krótki film, w którym pierwszaki opisywały trzy słowa; „miłość”, „serce” i „mama”.

 

Jaka była atmosfera spotkania, ile wzruszeń dostarczyło wszystkim zebranym zobaczcie sami w relacji fotograficznej.

Barbara Janus


 

 


 

 
Facebook Slide Likebox