Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819066
DzisiajDzisiaj538
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2676
Home Aktualności Park rozrywki i edukacji FARMA ILUZJI

Park rozrywki i edukacji FARMA ILUZJI

29 maja klasy „0”, I i II A wybrały się na wspólną wycieczkę na Farmę Iluzji. Na jej terenie można zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom. Najbardziej popularnym miejscem jest oczywiście Latająca Chata Tajemnic, w której doświadczymy fizycznie co znaczy różnica między tym co widzimy a tym co odczuwamy... Farma to także teren do zabawy i wypoczynku. Labirynty, place zabaw, boiska sportowe, plaża, ogniska, zielona trawka... I tym razem sporo grup wycieczkowych skusiło się na wizytę, tłok nas nie przeraził, ubrani w rozpoznawcze chusteczki ruszyliśmy poznawać tajemnice naukowe i magiczne sztuczki. Weszliśmy do krzywego domku, zajrzeliśmy do studni bez dna, zastanawialiśmy się jak to możliwe, że kran, z którego leje się woda wisi w powietrzu. Przemierzaliśmy labirynty: wiklinowy i z luster. W mgnieniu oka rośliśmy i maleliśmy, kręciliśmy się 360 stopni wokół własnej osi w magicznym domku, zjeżdżaliśmy na dmuchanych zamkach. Tłumy spowodowały, że w kolejce do sklepiku z pamiątkami opowiadałyśmy uczniom, jak to kiedyś stało się w kolejkach, by cokolwiek kupić. Czas upłynął nam szybko i przyjemnie, aż nie chciało się wracać.

Wychowawcy klas


 

 
Facebook Slide Likebox