Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819066
DzisiajDzisiaj538
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2676
Home Aktualności Karate - podsumowanie roku

Karate - podsumowanie roku

CO ZA NAMI, CO PRZED NAMI

Za nami kolejny rok treningów sekcji MKKK w Strachówce. Już trzeci. Biorąc pod uwagę obchodzony w tym roku jubileusz 30-lecia klubu, trzeba by powiedzieć: dopiero trzeci. Po raz pierwszy treningi odbywały się dwa razy w tygodniu. Jak podsumować ten rok? Jedni odeszli (brakuje nam Ciebie sempai Krzysztof, czekamy na powrót) lub noszą się z tym zamiarem (s. Kuba-nie daj się!), inni się przyłączyli. Raz było ciężko, innym razem śmiesznie, jeszcze innym bolało.

W czerwcu dziewięcioro z ćwiczących stanęło do kolejnego egzaminu. Wszyscy zdawali już wiele razy. Czy przez to było łatwiej? Od osób z wyższym kyu więcej się wymaga. Błędy były. Była też wola walki i doskonalenia swoich umiejętności. Udało się. Tak przedstawia się teraz „drabinka”:

7 kyu: sempai Agnieszka Gańko, s. Weronika Szuba, s. Anna Fortuna

10 kyu: s. Aleksandra Cichocka

9.1 kyu: s. Albert Konicki

9.2 kyu: s. Jakub Wójcik, s. Mateusz Łukasiewicz

9.3 kyu: s. Radosław Gańko

10.2 kyu: s.Antonii Stryjek

10.1 kyu: s. Krzysztof Han, s.Dawid Kaczorowski

10.3 kyu: s. Patryk Kaczorowski, s. Franciszek Urmanowski

Ćwiczyli z nami również:s. Mariusz Przyborowski, s.Anna Wójcik,s. Izabela Banasik.

 

Co przed nami? Obóz letni. A poza tym? Kto wie?

 

Anna Fortuna

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox