Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820491
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4101
Home Aktualności Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

W dniu 14 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Uroczystości rozpoczęły się od krótkiego przypomnienia historii tego święta przez uczennice klasy piątej. Pani dyrektor złożyła wszystkim serdeczne życzenia i wręczyła nauczycielom i pracownikom administracji nagrody. Do życzeń przyłączył się wójt gminy Strachówka pan Piotr Orzechowski. Następnie odśpiewaliśmy hymn szkoły, a gimnazjaliści z klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie. Część artystyczną przygotowały klasy najmłodsze szkoły podstawowej i pierwszoklasiści z gimnazjum. Ich teatralny debiut wszystkim bardzo się podobał.

 

 

 
Facebook Slide Likebox