Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820496
DzisiajDzisiaj133
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4106
Home Aktualności Konkurs: JESIENNY SPACER DLA UCZNIÓW

Konkurs: JESIENNY SPACER DLA UCZNIÓW

Konkurs polegał na wykonaniu pracy w jednej z kategorii: prac pisemnych, fotografii oraz prac plastycznych w dniach 01-30.10. 2015 r. Celem konkursu było doskonalenie wśród uczniów umiejętności obserwacji otaczającego świata, rozwój umiejętności wyrażania się z wykorzystaniem różnorodnych środków przekazu.

 


Uczniowie zgłosili 15 prac: 14 prac plastycznych ze szkoły podstawowej, 1 pracę fotograficzną z gimnazjum. Głosowanie na najlepsze prace odbyło się 23 listopada. Uczniowie głosowali na kartach głosowania wyszczególnionymi kryteriami oceny. Zaobserwowałam, że uczniowie chcieli wyrazić swoje zdanie, chętnie oddawali głosy, zachęcali i mobilizowali kolegów z klasy do głosowania.

 

Nagrodzono prace:

Natalia Wielgo – gimnazjum

Klasy 0-III:

I miejsce: Oliwier Banasik

Klasy IV-VI:

I miejsce: Aleksandra Szewczyk

II miejsce: Karolina Wronka

III miejsce: Monika Kukiełka

Wyróżnienie: Amelia Rosa

 

 

 
Facebook Slide Likebox