Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819070
DzisiajDzisiaj542
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2680
Home Aktualności KONKURS NA STRÓJ HARREGO POTTERA

KONKURS NA STRÓJ HARREGO POTTERA

Bal Andrzejkowy to czas wróżb i magii, dlatego w ten właśnie dzień odbył się konkurs na strój najbardziej znanego wśród dzieci i młodzieży czarownika, Harrego Pottera.

 

W konkursie uczestniczyli: Grzegorz Skowerski, Marcin Skowerski, Tomasz Buta, Antonii Stryjek, Sebastian Skowerski, Michał Płachecki, Oskar Konowrocki, Sandra Szczęsna, Piotr Szewczyk, Patrycja Ołdak, Wirginia Kristo, Wiktoria Sadowska, Weronika Brodaczewska, Dawid Kaczorowski, Natalia Chychłowska, Klaudia Pietrzak, Maria Bieszczad, Natalia Wysocka, a z klas starszych Dominika Banasik, Bartłomiej Grabowski, Rafał Skowerski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Chciałam podkreślić, że strój Bartłomieja Grabowskiego był wspólnym dziełem uczniów klasy II B. Wykonali oni kompletny strój, uwzględniając szalik i miotłę J Grupy świetlicowe wykonywały przebrania na zajęciach świetlicowych. Wkładem uczniów w strój było wykonanie okularów czarodzieja.

 

Każdy z uczestników miał do wykonania zadanie: wypowiedzieć magiczne zaklęcie. Zadanie pokazało, że nad trzeba wrócić do Hogwartu i powtórzyć lekcję magii.

 

A. Fortuna

{

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox