Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
844014
DzisiajDzisiaj78
WczorajWczoraj919
Ten tydzieńTen tydzień3831
Home Aktualności „Czerwony Kapturek” w Wyszkowie

„Czerwony Kapturek” w Wyszkowie

23.05 br uczniowie klasy „0” oraz I A i I B z wychowawczyniami wyruszyli na wycieczkę do Wyszkowa. Teatr Profilaktyczny ALERT przygotował spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Miała być „Dorotka po drugiej stronie tęczy”, ale na miejscu czekała niespodzianka w postaci Kapturka.  Spektakl mocno angażował publiczność w rytmiczne klaskanie, nucenie piosenek, naśladowanie odgłosów ptaków, a nawet udało nam się zaczarować wiewiórkę w gila. Uczniowie poczuli się jak w prawdziwym teatrze. Udało  nam się powstrzymać od picia i jedzenia na czas spektaklu.

Po spektaklu podzieliliśmy się na dwie grupy i jedna poszła na lody; druga na salę zabaw „Jaś i Małgosia”. A potem była zamiana. Sala zabaw z malowaniem twarzy, basenem kulkowym i innymi atrakcjami bardzo przypadła najmłodszym uczniom do gustu. Samodzielne kupowanie lodów nie mniej, choć zamieszania było przy tym sporo. Obok galerii znaleźliśmy trawnik doskonały do biegania, siedzenia i leżenia. Tak upłynął nam dzień.

 

A.Fortuna

 

 
Facebook Slide Likebox