Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819066
DzisiajDzisiaj538
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2676
Home Aktualności SKŁADAM SWE DZIĘKI W SŁOWACH PIOSENKI

SKŁADAM SWE DZIĘKI W SŁOWACH PIOSENKI

25. 05 br. był dla społeczności Zespołu Szkół w Strachówce świętem Mam i Tatusiów. Po raz kolejny uczniowie wystąpili w konwencji śpiewanej.

 

Klasy zaprezentowały się w utworach:

Kl. 0: „Bukiet dla mamy”

Kl. I A: „Wesoła rodzina”

Kl. I B: „Uściskam mamę”

Kl. II: „Majówka”

Kl. III: „Tato, już lato”

Kl. IV: „Uściskam Mamę”

Z kl. V: „Cudownych rodziców mam” zaśpiewały Karolina Wronka i Aleksandra Szewczyk

„Nie ma jak u mamy” – Natalia Więsak i Aleksandra Szewczyk,

wzruszając Mamy, niektóre do łez.

Gimnazjalistki Aleksandra Cichocka i Natalia Wielgo: „Nie żałuję” z repertuaru Edyty Geppert. Uczennice samodzielnie przygotowały utwór w przeciągu zaledwie godziny, a swoim wykonaniem podbiły moje serce.

Odśpiewaliśmy tradycyjne „100 lat” dla Rodziców.  Każdy Rodzic otrzymał kolorowy tulipan wykonany na lekcjach techniki przez uczniów gimnazjum.

Rodzice obejrzeli też konkursowe prezentacje przygotowane na konkurs „Norwid – poeta naszej ziemi” w Dąbrówce: Zosię Orzechowską, Nikolę Orzechowską, Wiktorię Sadowską, Marię Dzięcioł, Mateusza Witkowskiego, Karolinę Miąsko, Maję Stryjek, Karolinę Wronkę, Klaudię Orzechowską.

Uroczystość pod wodzą p. Basi Janus poprowadziły Aleksandra Cichocka, Natalia Wielgo, Aleksandra Pękul. Dekoracje przygotowała p. Mirka Ufnal. Wychowawcy klas ze swoimi wychowankami zadbali o transparenty z hasłami wyrażającymi miłość dla Rodziców: „Kochani Rodzice dziękujemy Wam za życie i bardzo Was kochamy”, „Rodzice niech 100 lat nam  żyją”.

Anna Fortuna

 
Facebook Slide Likebox