Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820497
DzisiajDzisiaj134
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4107
Home Aktualności Pielgrzymi z Belgii w naszej szkole ŚDM 2016

Pielgrzymi z Belgii w naszej szkole ŚDM 2016

W dniach 18-24 lipca mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole pielgrzymów z Belgi. Była to grupa 53 młodych osób z Brukseli i Gandawy, której pobyt miał na celu lepsze przygotowanie do obchodów Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.

Na tydzień, nasza szkoła zamieniła się w hotel, w którym o zadowolenie gości dbały wolontariuszki z Jadowa i Strachówki oraz niezastąpione panie z naszej kuchni. W czasie pobytu, odbyło się wiele wspólnych spotkań i wyjazdów, a nawet mecz Polska-Belgia na szkolnym orliku. Oczywiście językiem komunikacji był język angielski, czasami wsparty językiem migowym.

Pełna relacja z poszczególnych dni, znajduje się tutaj.


 
Facebook Slide Likebox