Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
819058
DzisiajDzisiaj530
WczorajWczoraj744
Ten tydzieńTen tydzień2668
Home Aktualności Książki mojego dzieciństwa

Książki mojego dzieciństwa

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."

Wisława Szymborska

Książki mojego dzieciństwa

Bajki, książki przygodowe, a może książki fantastyczne? Co czytaliśmy będąc dziećmi? Po jaką książkę sięgaliśmy wielokrotnie? Uczniowie klas 0- 3 mogą uzyskać odpowiedź na powyższe pytania od zaproszonych gości. W środę rozpoczęliśmy akcję  „Książki mojego dzieciństwa”, której organizatorem jest zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.  Na pierwsze spotkanie przyszła Pani Dyrektor. Przeczytała fragment „Dzieci z Bullerbyn” i rozmawiała z dziećmi o czytaniu. Kolejnym gościem była pani Anna Gołoś. Przyniosła „Dzikie łabędzie” Hansa Christiana Andersena. Uczniowie w wielkim skupieniu słuchali opowieści o dzielnej Elizie. Spotkanie trzecie- pani  Barbara Janus opowiedziała o serii książek, których główny bohater – Tomasz Wilmowski przeżywa różne przygody podróżując po całym świecie. Kolejne spotkania będą odbywać się w każdy wtorek i środę o godz, 13. 15 w szkolnej bibliotece. Zapraszamy do słuchania! Zachęcamy osoby dorosłe do włączenia się w akcję.

 

 
Facebook Slide Likebox