Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
843963
DzisiajDzisiaj27
WczorajWczoraj919
Ten tydzieńTen tydzień3780
Home Aktualności I Rajd Pieszy w Dolinie Liwca

I Rajd Pieszy w Dolinie Liwca

I Rajd Pieszy w Dolinie Liwca, w którym uczestniczyłyśmy odbył się 21.10.2016 roku.  Organizatorem Rajdu było Zielonkowskie Forum Samorządowe Grzegorz Grabowski , Sylwia Miszczuk i Justyna Winnicka . Wzięło  w nim udział jedenaście drużyn: zJadowa, Szewnicy, Urli, Myszadeł, Strachówki, Turza, Nowe Ręczaje, Gwizdały i Ostrówek (łącznie 111 uczniów z klas IV - VI).

 

Nasza grupa składała się    z dziesięciu uczestniczek. Klasę piątą reprezentowała: Julia Pękul, Joanna Oniszk, Angelika Kukiełka, Natalia Ołdak, Alicja Dzięcioł, szóstą klasę reprezentowały:  Ewelina Wielądek, Aleksandra Szewczyk, Natalia Więsak, Jowita Orzechowska i Oliwia Walczuk. Po rozpoczęciu rajdu przez organizatorów wylosowałyśmy naszą kolejność. Organizatorzy przygotowali wszystkim zadania, które miały zweryfikować nasz poziom. Pierwszym zadaniem była żonglerka piłką, do tego zadania wyznaczyłyśmy: Jowitę Orzechowską, Oliwię Walczuk i Aleksandrę Szewczyk. Dziewczyny łącznie zdobyły 15 punktów dla naszej drużyny.

Kolejnym wyzwaniem był rzut piłką do celu. Z tym zadaniem zmierzyły się: Ewelina Wielądek, Julia Pękul i Natalia Więsak, zdobyły 9 punktów. Ostatnią konkurencją był skok na skakance. W tej konkurencji znakomicie poradziły sobie: Natalia Ołdak, Natalia Więsak i Oliwia Walczuk. Organizatorzy w ramach podziękowań za udział wręczyli nam upominki w postaci czapek i koszulek. Po ukończonych konkurencjach z uśmiechem na twarzy ruszyłyśmy w Dolinę Liwca. Na spacerze przypomniałyśmy sobie jak bezpiecznie poruszać się na jezdni, korzystać z roweru i kajaka. Uwieńczeniem jednodniowej wycieczki było ognisko. Po posiłku uczestnicy wycieczki poprzez sport zintegrowali się.

Po wszystkich trudnych konkurencjach przyszedł czas na test. Zajęłyśmy drugie miejsce   i zadowolone z nagrodami wróciłyśmy bezpiecznie do szkoły.

 

Aleksandra Szewczyk

 
Facebook Slide Likebox