Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820523
DzisiajDzisiaj160
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4133
Home Aktualności Przedstawienie „Cudowna podróż”

Przedstawienie „Cudowna podróż”

26 kwietnia 2017 roku uczniowie klas 2a, 2b i 3 byli w Warszawie. Dzieci pod opieką wychowawczyń i pani pedagog pojechały na przedstawienie pt. „Cudowna podróż” do Teatru Lalka, który znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki. Była to okazja, by przyjrzeć się z bliska tej znanej budowli oraz podziwiać architekturę miasta z okien autobusu.

Spektakl, na którym byliśmy miał premierę 18 marca 2017 roku. Został on zrealizowany na podstawie powieści szwedzkiej pisarki – noblistki Selmy Lagerlof, jednej z najważniejszych autorek światowej literatury dla dzieci. Przedstawienie wyreżyserował Aleksiej Leliawski, wybitny białoruski twórca teatru lalkowego.

To historia małego chłopca, Nilsa, opowiedziana w planie lalkowym i aktorskim. Pełna przygód i niespodzianek droga, którą główny bohater odbył w towarzystwie dzikich ptaków, przemienia jego życie.

W drodze powrotnej dzieliliśmy się wrażeniami na temat obejrzanego spektaklu.

Agnieszka Stachurska

 

 

Agnieszka Stachurska

 
Facebook Slide Likebox