Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1161904
DzisiajDzisiaj1068
WczorajWczoraj1014
Ten tydzieńTen tydzień6804
Home Aktualności Wyjazd na paintball

Wyjazd na paintball

6 czerwca klasy gimnazjalne, a konkretnie druga i obie trzecie wraz z wychowawcami p. Jolantą Staniszewską, p. Mariolą Orzechowską i p. Renatą Ołdak doskonaliły  umiejętność współpracy w grupie i odkrywały zdolności strategiczne. Wyjechaliśmy do miejscowości Rysie koło Dębego Wielkiego, aby spróbować gry w paintball.

Pomimo obaw opiekunek  uczniowie sumiennie przestrzegali wszystkich zasad bezpieczeństwa ustalonych przez prowadzących i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich grach według scenariuszy prowadzących. Całość zakończyliśmy wspólnym ogniskiem z kiełbaskami wraz z opowieściami pełnymi emocji o grze. Pomimo niewielkich siniaków wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni.

 

Jolanta Staniszewska

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox