Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820498
DzisiajDzisiaj135
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4108
Home Aktualności Ślubowanie klasy pierwszej

Ślubowanie klasy pierwszej

Tradycja to bardzo ważna sprawa. W związku z tym w wtorek 17 października odbyło się ślubowanie uczniów klasy I. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych. Następnie pierwszaki prezentowały publiczności swoją  dotychczasową wiedzę i umiejętności. Wykonanie zadań oceniał król Ołówkos i jego małżonka.  Jury za każde zadanie pokazało „szóstki”

Po występach uczniów rozpoczęła się część oficjalna. Wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewano hymn państwowy i hymn szkolny, a następnie dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na ucznia.

Później przyszedł czas na wręczenie legitymacji, tarcz, symbolicznego klucza do szkoły i życzeń  i upominków od  Samorządu Uczniowskiego. Bohaterowie dnia otrzymali również  życzenia i upominki od pani Grażyny Kapaon-  Dyrektora Szkoły,  pana Piotra Orzechowskiego-  Wójta Gminy oraz pani Anny Gołoś- kierownika Gminnej Biblioteki. Na zakończenie, szkolni  fotoreporterzy wykonali pamiątkowe zdjęcie.  Po części oficjalnej pierwszaki i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uczniowie klasy I oraz ich  wychowawczyni  bardzo dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach  i uczestniczyli,  w tam tak ważnym dla nich święcie.

 

Barbara Janus

 
Facebook Slide Likebox