Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
820492
DzisiajDzisiaj129
WczorajWczoraj665
Ten tydzieńTen tydzień4102
Home Aktualności „Kocham Mamę, kocham Tatę, bo są całym moim światem.”

„Kocham Mamę, kocham Tatę, bo są całym moim światem.”

W dniu 25 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na wstępie Pani Dyrektor powitała gości i zaprosiła na występy dzieci. Całą uroczystość prowadziły gimnazjalistki.

Jako pierwsza zaprezentowała się grupa taneczna z oryginalną choreografią przygotowaną na zajęciach pozalekcyjnych. Najmłodsze dzieci pięknie zatańczyły krakowiaka oraz zaśpiewały piosenkę. Kolejno, od pierwszej do czwartek klasy, uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Jagna Orzechowska (klasa „O”) recytowała wiersz Cypriana Kamila Norwida (wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim C.K. Norwida w Dąbrówce).

 

 

Licznie zgromadzone mamy otrzymały laurki i inne upominki, a samorząd uczniowski wręczył własnoręcznie wykonane tulipany. Było też gromkie „Sto lat” i głośne deklamowanie:

„Kocham Mamę, kocham Tatę,

Bo są całym moim światem”.

Popisy dzieci wywołały wiele wzruszeń i pozytywnych emocji. Na twarzach mam widać było uśmiechy, a nawet łzy wzruszenia. Na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Szczegóły tej pięknej uroczystości można zobaczyć w fotorelacji.

 

 
Facebook Slide Likebox