Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
863789
DzisiajDzisiaj314
WczorajWczoraj974
Ten tydzieńTen tydzień1850
Home Aktualności Zielona szkoła

Zielona szkoła

W dniach 15 – 18 maja klasy VII i II gimnazjum przebywały na zielonej szkole w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach. Ośrodek położony jest wśród lasów nad jeziorem Łęsk. Uczniowie zamieszkali w schludnych, czystych, kilkuosobowych pokojach. Odpoczywali czynnie, biorąc udział w zaplanowanych zajęciach:

  • · kajaki
  • · strzelnica paintbaalowa
  • · segway
  • · ściana wspinaczkowa
  • · nocne podchody
  • · poznawanie i używanie różnych szyfrów
  • · pierwsza pomoc
  • · samoobrona
  • · ognisko i dyskoteka.

Dynamiczne zajęcia prowadzone przez młodych instruktorów były okazją do poznania czegoś nowego i wyzwaniem dla tych, którzy zechcieli je podjąć. Między zajęciami można było również pograć w piłkę nożną, siatkową czy koszykówkę. Każdy, kto chciał, znalazł dla siebie coś fajnego i ciekawego.

 

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox