Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905537
DzisiajDzisiaj149
WczorajWczoraj615
Ten tydzieńTen tydzień149
Home Aktualności II Powiatowy Turniej Debat Oksfordzkich debata w Stanisławowie

II Powiatowy Turniej Debat Oksfordzkich debata w Stanisławowie

 

Nasz szkołą brała udział w II Powiatowym Turnieju Debat Oksfordzkich zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny z klasy VIII i III gimnazjum. 28 listopada drużyna gimnazjum zmierzyła się z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Stanisławowie. Debata odbyła się w Stanisławowie. Nasi uczniowie Oliwia Grodkowska, Martyna Czechowska, Monika Kukiełka, Weronika Wielgo oraz ekspert drużyny Bartek Wielgo wylosowali stronę propozycji. Bronili tezy „Edukacja młodzieży jest najlepszą inwestycją w rozwój kraju”. Niestety argumenty drużyny opozycji bardziej przekonały licznie zebraną publiczność i drużyna gospodarzy wygrała debatę. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na rewanż. Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie i gościnność i zapraszamy do nas na finał turnieju.

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox