Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
905532
DzisiajDzisiaj144
WczorajWczoraj615
Ten tydzieńTen tydzień144
Home Aktualności Debatujemy nad tezą Cypriana Norwida

Debatujemy nad tezą Cypriana Norwida

13 grudnia w naszej szkole był bogaty w wydarzenia. To nie tylko dzień księgarza, ale także debatanckiej potyczki dwóch naszych drużyn, które uczestniczą w II Powiatowym Turnieju Debat Oksfordzkich. Na argumenty walczyły ze sobą strona propozycji Alan Markiewicz, Aleksandra Szewczyk, Julia Ołdak, Karolina Wronka - zespół z klasy VIII i Oliwia Grodkowska, Weronika Wielgo, Monika Kukiełka, Martyna Czechowska - zespół opozycji z klasy III gimnazjum. Obie strony chciały przekonać publiczność do swoich racji i udowodnić lub obalić tezę Norwida „Polacy - naród wielki, społeczeństwo żadne”. Udało się to stronie propozycji, która wygrała debatę. Spotkanie prowadziła marszałek pani Mariola Orzechowska, a czas wystąpień mówców odmierzał ks. Mieczysław Jerzak.

 

 

 

 
Facebook Slide Likebox