Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1087005
DzisiajDzisiaj1143
WczorajWczoraj1490
Ten tydzieńTen tydzień11180
Home Aktualności Andrzejki 2019

Andrzejki 2019

 

W środę 25 listopada Szkoła Podstawowa w Strachówce zmieniła się w miejsce gdzie można było sobie wywróżyć imię przyszłego męża/żony, zawód, który będzie się wykonywało w przyszłości, dowiedzieć się co czeka nas w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka lub wypowiedzieć życzenie z szansą na jego spełnienie rzucając moneta do miski J. To wszystko działo się w szkole w związku z Andrzejkami, które zorganizował Samorząd Uczniowski we współpracy z Radą Rodziców, która sfinansowała oprawę muzyczną i słodkie małe co nieco dla uczniów.

 

Zabawa zaczęła się od rana, najpierw bawiły się dzieci klas 0-IV, a później po przerwie starsi uczniowie tj. V-VIII . Uczniowie z klas V-VIII przygotowali kolorowe stoiska z wróżbami andrzejkowymi, z których chętni korzystali młodsi i starsi uczniowie oraz nauczyciele. Uczniowie w trakcie dyskoteki doskonalili swoje umiejętności taneczne, niektórzy dopiero zaczynali i nieśmiało stawiali pierwsze kroki na parkiecie BRAWO za odwagę.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Jolanta Staniszewska

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox