Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1166323
DzisiajDzisiaj793
WczorajWczoraj824
Ten tydzieńTen tydzień2565
Home Aktualności „Opowieść wigilijna” w Teatrze Lalka

„Opowieść wigilijna” w Teatrze Lalka

Okres przedświąteczny to dobry czas, aby sięgnąć po powieść Karola Dickensa „Opowieść wigilijna”. To klasyka, którą powinien znać każdy uczeń, tym bardziej, że jest to tytuł w kanonie szkolnych lektur. Klasy VII a i VII b miały okazję obejrzeć tę historię 19 grudnia w Teatrze Lalka w Warszawie. Przepiękne połączenie gry aktorskiej z finezją animowania marionetek, bardzo ciekawa, bogata scenografia, muzyka i piosenki sprawiły, że przedstawienie oglądało się z wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie usłyszeli i zapamiętali optymistyczne przesłanie przedstawienia i zawartą w nim pochwałę ludzkiej wrażliwości.

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox