Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1168461
DzisiajDzisiaj740
WczorajWczoraj1184
Ten tydzieńTen tydzień4703
Home Duży, mały - pomagamy BAJKOWE PORANKI W KL. 0

BAJKOWE PORANKI W KL. 0

Jeszcze jedna akcja z czytaniem odbywa się w naszej szkole. Co w tym czytaniu jest takiego, że maluchy siedzą jak zaczarowane? Pewnie to przygody różnych bohaterów.

Na pierwszym spotkaniu gościliśmy panią Joannę Gorczyca, która przeczytała „Słonia Trąbalskiego”. W miniony poniedziałek „Murzynka Bambo” przeczytał przedszkolakom wójt Gminy Strachówka, Piotr Orzechowski. Niektórzy Murzynka z Afryki (lalkę o brązowej skórze z kręconymi włosami) widzieli po raz pierwszy w życiu. Murzynek, tak jak nasi uczniowie pilnie uczy się ze swojej czytanki. Bywa też psotny – te psoty przedstawia nasza galeria.

Zapraszamy babcie i dziadków, a także innych chętnych dorosłych do odwiedzenia nas i włączenia się w akcję.

Nauczycielki kl. 0

Mirosława Ufnal, Anna Fortuna

 

Bajkowe poranki odbywają się w ramach projektu „Duży, mały-pomagamy” realizowanego przez Szkolne Koło Caritas i Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska w programie „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox