Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1168384
DzisiajDzisiaj663
WczorajWczoraj1184
Ten tydzieńTen tydzień4626
Home Duży, mały - pomagamy Wspólne spotkanie wolontariuszy i tutorów

Wspólne spotkanie wolontariuszy i tutorów

Drugie spotkanie wolontariuszy i tutorów zorganizowała pani Basia Janus koordynatorka projektu „Duży, mały – pomagamy”. W piątek po lekcjach poszliśmy do gościnnego domu pani Jadzi Zastawnej do Zofinina. Uczestnicy dostali dwa zadania; obrać i zetrzeć kartofle na placki ziemniaczane. Maluchy bardzo chciały się uczyć tej trudnej sztuki, ale zostali najwytrwalsi. Pozostali pod okiem i z gimnazjalistami uczyli się „ziemniaczanych” wierszyków. W oczekiwaniu na pyszne placki bawiliśmy się w głuchy telefon, rozmawialiśmy, chwaliliśmy się naszymi osiągnięciami zapisanymi w „Dzienniczkach sukcesu”

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox