Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1016077
DzisiajDzisiaj80
WczorajWczoraj641
Ten tydzieńTen tydzień721
Home Kadra

O Nas

Anna Fortuna

 

Pochodzę z malowniczego miasteczka na Podkarpaciu – Strzyżowa. Studiowałam pedagogikę na UMCS w Lublinie, obecnie – Zarządzanie Rozwojem Społeczności Lokalnych w Collegium Civitas w Warszawie. Pracę w szkole rozpoczęłam 1 września 2012 r. w ramach programu CEO i PAFW „Praca z klasą”. Kocham literaturę wszelaką – najlepiej poleconą przez znajomych; kocham też zapach książek. Moją pasją jest teatr i fotografia. Lubię poznawać ludzi i wędrować nieznanymi szlakami.

 

Renata Ołdak

W Strachówce pracuję od 2003 roku. Wcześniej pracowałam w Szkole Podstawowej w Kątach Wielgi. Powołanie do zawodu nauczyciela odkryłam w sobie tak dawno, że tego nie pamiętam, właściwie odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam być nauczycielem. Myślę, że to zasługa mojej mamy, chyba realizuję jej niespełnione marzenie. Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe w zakresie sztuki (plastyka, muzyka) i wychowania fizycznego na AWF w Warszawie (marzenie od czasów liceum).

Mam męża, córkę i dwóch synów.

Pasje oczywiście też mam. Pierwsza to teatr (gdybym nie była nauczycielem, to pewnie reżyserem...) Śpiewam w chórze Laus Deo przy parafii w Stanisławowie. Uwielbiam góry i góralską muzykę.

Lubię ludzi, wierzę, ze jest w nich więcej dobrego niż złego...

 

Teresa Gadomska

Jestem nauczycielką z długoletnim stażem pracy. Uczę chemii, matematyki i fizyki w gimnazjum. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku chemia na Uniwersytecie M.K. w Toruniu oraz studia podyplomowe na kierunkach: matematyka i fizyka. Moją pasją są podróże.  Lubię zwiedzać ciekawe miejsca i zabytki zarówno w kraju jak i za granicą.

 

 

Iwona Suchenek

Jestem nauczycielem z długoletnim stażem pracy, uczę wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum.Chętnie jeżdżę z dziećmi na zawody, angażuję się w podnoszenie sprawności dzieci i młodzieży. W wolnych chwilach wyjeżdżam w różne ciekawe zakątki naszego kraju.

 

Katarzyna Rybner

 

W Zespole Szkół w Strachówce pracuję od 2008r. jako nauczyciel w nauczaniu indywidualnym. Ukończyłam studia o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz podyplomową matematykę. Kocham góry i zwierzęta, a w wolnym czasie lubię czytać książki.

 

 

Krzysztof Załęski

Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca.

W szkole pracuję dopiero od trzech lat. Wcześniej byłem poszukiwaczem „zakopanych talentów”, badaczem tego czegoś, co się nazywa „Ja”. W końcu jednak trafiłem tam, gdzie moje miejsce - do szkoły. Uwielbiam swoją pracę!! Lubię sport, ostrą muzykę i dobre książki; przy filmach zdarza mi się zasnąć. Lubię gotować i zmywać naczynia; to takie relaksujące. Kiedyś może napiszę „Traktat przy zmywaniu naczyń”. Czasami na mojej drodze staje gitara,  biorę ją wtedy i „brzdąkam”, albo - jak kto woli - „rzępolę”. Jestem miłośnikiem czarnego humoru i sytuacyjnego żartu.

 

Jak tylko mam okazję, bardzo chętnie chodzę po górach, ponieważ w przyrodzie tkwi sedno naszego istnienia. Uwielbiam zapach lasu i nie cierpię, kiedy je ktoś zaśmieca!! Czasami sobie myślę, że nic mi tak w życiu nie wyszło, jak włosy; ale to tylko takie myślenie, niemądre zresztą, prawda?

 

Jadwiga Subzda

Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem. Uczę geografii, przyrody i matematyki. Lubię dobrą książkę, film i aktywny wypoczynek.

 

Jolanta Staniszewska

 

 

Witam. Nazywam się Jolanta Staniszewska, w Strachówce pracuję od 2008 roku.

 

Jestem nauczycielem biologii i chemii. Prowadzę Akademię Uczniowską i chętnie wymyślam uczniom ciekawe doświadczenia. Moją pasją jest czytanie książek oraz zwiedzanie nowych miejsc.

 

 

Krystyna Ołdak

Krystyna Ołdak – nauczycielka klas I-III i wiedzy o społeczeństwie z kwalifikacjami do nauczania historii, eksperta d/s awansu zawodowego nauczycieli, egzaminatora po szkole podstawowej.

Od dwóch lat poszerzam swoje zawodowe pole działania współpracując z CEO; wykonuję zadania mentora w programie "Młody Obywatel", przygotowuję uczniów do konkursu WOiE pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, troje uczniów otrzymało w tym konkursie  tytuł laureata.

 

 

Emilia Badurek

 

Ukończyłam studia na kierunkach: edukacja początkowa a także  filologia polska i informatyka dla nauczycieli (podyplomowo).

 

Lubię czytać, chętnie słucham muzyki, także klasycznej i etnicznej. Zazdroszczę wszystkim, którzy grają na jakimś instrumencie. Interesuje mnie historia języka, historia literatury i kultury, historia Polski. Ostatnio zainteresowałam się możliwościami jakie daje program Logomocja.

Najlepiej odpoczywam przy pracy w ogródku i na grzybobraniu. Uwielbiam wędrówki po górach, przyrodę, zwłaszcza ptaki.

Lubię gotować i piec ciasta, o ile ktoś potem pozmywa :).

 

Agnieszka Stachurska

 

Ukończyłam studia wyższe o kierunku edukacja wczesnoszkolna i podyplomowe umożliwiające wprowadzanie elementów języka angielskiego w klasach młodszych. W Strachówce pracuję od 20 lat. Jestem nauczycielem dyplomowanym.

Lubię podróżować z rodziną po Polsce. Moją pasją są góry. W wolnym czasie czytam książki oraz eksperymentuję w kuchni.

 

Grażyna Kapaon

 

nauczycielka język polskiego, dyrektorka

 

Mój zawód, to moje powołanie. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po podstawówce chodziłam do Studium Wychowania Przedszkolnego na Czerniakowskiej w Warszawie. Po maturze nie zostałam na Czerniakowskiej, zdałam egzaminy na wydział pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek nauczanie początkowe. Ukończyłam studia podyplomowe  kultury i języka polskiego, studia podyplomowe  plastyki i muzyki, liderów oświaty. W 2000 roku po wielkiej walce o prawa obywatelskie  do kandydowania na stanowisko dyrektora szkoły obięłam funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Strachówce. Od 2007 r kieruję Zespołem Szkół w Strachówce. To moja wielka pasja. Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi. Ukończyłam VI edycję Liderów Polsko Amerkańskiej Fundacji Wolności. To przygoda, która ciągle mnie inspiruje.

 

Lubię …  nic nie robić lub wymyślać nowe rzeczy do zrobienia. Lubię pomysły zmieniać w rzeczywistość.

 

 

 

Iwona Gajda

 

 

 

W Zespole Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej pracuję od 2008 r.

Mam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Przez wiele lat pracowałam w nauczaniu początkowym. Obecnie uczę języka polskiego i historii w klasach IV – VI. Prowadzę również bibliotekę szkolną. W ramach nauczania indywidualnego jeżdżę do dwójki dzieci, których uczę języka polskiego i historii. Mam też przygotowanie do nauczania plastyki i muzyki.

Uwielbiam czytać książki i oglądać dobre filmy. Interesują mnie wszelkie działania plastyczne i robótki ręczne (na szydełku i drutach, haft, frywolitki, origami, tworzenie biżuterii, itp.). Stąd biorą się różne prace dekoracyjne i użytkowe na rzecz szkoły. A co najważniejsze … lubię swoją pracę.

Gdybym mogła, zwiedziłabym najpierw całą Polskę, a potem wiele zakątków świata.

Zdjęcie - maj 2011 r. - na plenerze malarskim w Ślężanach

 

 

 

 

Paweł Styś

 

Paweł Styś, nauczyciel j.ang w gimnazjum - oprócz Strachówki pracuję w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Sadownem, mieszkam w Łochowie, pochodzę z Sadownego.

Zainteresowania

- fotografia - fotografuję sluby, chrzty, imprezy okolicznościowe - moja strona www.bestfoto.net.pl

- muzyka kościelna - czasami zastępuję okolicznych organistów

- turystyka rowerowa i piesza - jestem Założycielem i Prezesem Sadowieńskiego Klubu Rowerowego (www.bike-club.pl)_, organizuję rajdy rowerowe, obozy turystyczno-krajoznawcze rowerowe i piesze (rowerowe - 3 x Giżycko, 1 z Suwałki, pieszy obóz wędrowny w Bieszczadach, ponad 30 jednodniowych wycieczek rowerowych o dystansach powyżej 50 km) - przez ostatnie 4 lata. Dzięki pozyskanym środkom udało mi się zakupić 30 rowerów i sprzęt o wartości ok. 30 000 zł

- posiadam uprawnienia do prowadzenia jachtów żaglowych i łodzi motorowych (patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego)

- komputery, sieci komputerowe - prowadziłem własną sieć internetową w Łochowie - wg opinii użytkowników" "najlepszy internet w Łochowie !!!"

 

 

Józef Kapaon

 

 

Katecheta, mgr filozofii chrześcijańskiej.

Moje katechetyczne zawołanie - "EMMANUEL - BÓG JEST Z NAMI". Chcę Go zobaczyć i pokazać innym.  Lubię transmisje sportowe. Lubię ludzi otwartych, szczerych, z którymi można o wszystkim rozmawiać. Moją pasją staje się Sobór Watykański II, czyli osoba i kościół w świecie współczesnym, których  szkołą może być kiedyś msza szkolna niedzielna. O tym wszystkim prowadzę bloga, na który serdecznie wszystkich zapraszam

www.strachowka.blogspot.com

 

 

 

Sebastian Radzio

 

 

anglista, obecnie student literatury amerykańskiej

Pracuje w szkole od trzech lat i jest to najciekawsza praca spośród tych, które do tej pory miałem okazję wykonywać.

Interesuje się w zasadzie wszystkim, a głównie:  motoryzacją, komputerami, nowoczesnymi technologiami.  W wolnych chwilach słucham dobrej rockowej muzyki, czytam ebooki oraz gram w piłkę nożną i gry komputerowe.

 

 

 

Barbara Janus – 30. rok pracy w szkole. Nauczany przedmiot to edukacja wczesnoszkolna (chociaż  nazwy tego etapu edukacji zmieniały się już kilka razy). W tym roku  uczę również historii w kl. IV.

Lubię śpiewać, przez kilka lat śpiewałam w chórze kościelnym Laus Deo działającym w parafii Stanisławów. Niestety ze względu na problemy z krtanią musiałam z tego zrezygnować.

Kolekcjonuję różne przedmioty, np. programy teatralne, a obecnie skupiłam się na zbieraniu pamiątkowych magnesów. Mogę się pochwalić, że w swojej kolekcji mam magnesy z 28 państw świata, np. Cypru, Chin, Kazachstanu oraz ponad 60 magnesów z polskich miast. Z wakacyjnego pobytu na Mazurach przywiozłam ich 10 ( między innymi z mikołajską sielawą, którą widać na dołączonym zdjęciu).

Chętnie angażuję się w działalność społeczną i charytatywną. Od trzech lat jestem opiekunem Szkolnego Koła Caritas działającego przy Zespole Szkól im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce.

 

 

 

 

Beata Kotarba

 

 

Beata Kotarba - ukończyłam studia magisterskie- matematyka w wyższej szkole pedagogicznej i podyplomowe studia - informatyka.

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Nauczane przedmioty: matematyka i informatyka.

Lubię aktywnie spędzać wolny czas: spacery, gra w siatkówkę, jazda na rowerze, kajaki itp. Kocham góry i gdybym mogła często spędzałabym tam wolny czas.

 

 

 

Izabela Gadomska

 

 

Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i matematyki. Jestem nauczycielem dyplomowanym. W tutejszej szkole pracuję od 1980 roku. W wolnym czasie lubię czytać książki, szydełkować, haftować i wykonywać różne robótki.

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox