Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
880568
DzisiajDzisiaj236
WczorajWczoraj78
Ten tydzieńTen tydzień314
Home Kadra Krzysztof Załęski

Krzysztof Załęski

Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca.

W szkole pracuję dopiero od trzech lat. Wcześniej byłem poszukiwaczem „zakopanych talentów”, badaczem tego czegoś, co się nazywa „Ja”. W końcu jednak trafiłem tam, gdzie moje miejsce - do szkoły. Uwielbiam swoją pracę!! Lubię sport, ostrą muzykę i dobre książki; przy filmach zdarza mi się zasnąć. Lubię gotować i zmywać naczynia; to takie relaksujące. Kiedyś może napiszę „Traktat przy zmywaniu naczyń”. Czasami na mojej drodze staje gitara,  biorę ją wtedy i „brzdąkam”, albo - jak kto woli - „rzępolę”. Jestem miłośnikiem czarnego humoru i sytuacyjnego żartu.

 

Jak tylko mam okazję, bardzo chętnie chodzę po górach, ponieważ w przyrodzie tkwi sedno naszego istnienia. Uwielbiam zapach lasu i nie cierpię, kiedy je ktoś zaśmieca!! Czasami sobie myślę, że nic mi tak w życiu nie wyszło, jak włosy; ale to tylko takie myślenie, niemądre zresztą, prawda?

 
Facebook Slide Likebox