Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1359745
DzisiajDzisiaj473
WczorajWczoraj455
Ten tydzieńTen tydzień1880
Home Realizowane projekty Akademia uczniowska Akademia Uczniowska

Akademia Uczniowska

W naszej szkole nadal trwa projekt Akademia Uczniowska. W drugim semestrze zajęcia na SKN odbywają się z chemii. Uczniowie realizują projekt edukacyjny pod tytułem „ Kwas czy zasada to bardzo ważna sprawa” pod opieką pani Jolanty Staniszewskiej. Pracują w dwóch grupach, których zadaniem jest przygotowanie doświadczenia dotyczącego reakcji zobojętniania. Zagadnienia do pracy zostały wybrane z kompetencji kluczowych obowiązujących w gimnazjum. Jedna grupa przygotowała doświadczenie pod dość kontrowersyjnym tytułem „Mieszanka wybuchowa” a tytuł drugiej grupy to „Chemiczne jojo”. Obie grupy do swoich doświadczeń opracowały karty pracy.

 

Następnym zadaniem grup było przeprowadzenie lekcji metodą laboratoryjną z użyciem kart pracy. Takie lekcje odbyły się w klasach IIA i IIB.


 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox