Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1274131
DzisiajDzisiaj874
WczorajWczoraj905
Ten tydzieńTen tydzień6465
Home Realizowane projekty Elektro Nie Śmieci Elektro Nie Śmieci

Elektro Nie Śmieci

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie Elektro Nie Śmieci. Projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją MiLA (Miejsc i Ludzi Aktywnych) i firmą Remondis. Koordynatorem projektu jest p. Jolanta Staniszewska.

Celem projektu jest stworzenie 20 osobowego patrolu ekologicznego, który będzie się zajmował problemem odpadów elektrycznych i elektronicznych na terenie naszej gminy. Działania podejmowane przez patrol to:

1.Przygotowanie projektu kampanii społecznej

2.Przeprowadzenie kampanii zgodnie z przygotowanym projektem.

3.Przeprowadzenie konkursu na plakat i ulotkę dotyczący elektro śmieci

Uczestnicy patrolu mają do dyspozycji stronę internetową WWW.MŁODZIREPORTERZY.PL gdzie będą zamieszczać relacje i reportaże ze swoich działań.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników patrolu dwudniowe szkolenie w naszej szkole, które odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2013 roku. W pierwszym dniu szkolenia młodzież dowie się jak gospodarować zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Drugi dzień szkolenia to warsztaty dziennikarskie, które umożliwią im realizację działań. Już niedługo fotorelacja z warsztatów.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie organizowanym w ramach projektu Elektro Nie Śmieci. Regulamin konkursu w załączniku.


 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox