Rodzice
Facebook
Udostępnij
LICZNIK ODWIEDZIN
1274109
DzisiajDzisiaj852
WczorajWczoraj905
Ten tydzieńTen tydzień6443
Home Realizowane projekty English Teaching "Korespondencja przez Ocean. Lincoln - Strachówka"

"Korespondencja przez Ocean. Lincoln - Strachówka"

 

Nasza szkoła w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rzeczpospolita Norwidowska od września 2012 roku do końca czerwca 2013 roku realizuje projekt „Korespondencja przez Ocean. Lincoln – Strachówka” w programie English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Fundacja „Nida”.

W ramach projektu 20 uczniów 5 z klasy VI szkoły podstawowej i 15 z klasy I gimnazjum uczęszczać będzie na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Uczniowie podzieleni na cztery grupy przygotowywać będą materiał filmowy, radiowy, zdjęciowy o życiu szkoły, swoim, rodzin, o wydarzeniach lokalnych, a wszystko to w języku angielskim. Odbędą się warsztaty z rodzicami na temat „Jak pomóc dzieciom w nauce języka obcego?”, spotkanie z native speakerem, dzień językowy „Do you speak English?” i inne ciekawe wydarzenia. Celem tych działań jest podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, większa wiedza i oczywiście korespondencja z przyjaciółmi w USA z katolickiej szkoły w Lincoln.

 

projekt 1
projekt 10
projekt 11
projekt 12
projekt 13
projekt 14
projekt 15
projekt 16
projekt 17
projekt 2
projekt 3
projekt 4
projekt 5
projekt 6
projekt 7
projekt 8
projekt 9
01/17 
start stop bwd fwd


Do realizacji projektu zakupiony zostanie laptop, kamera, mikrofon.

Koordynatorem działań jest Sebastian Radzio.

 

Zapraszamy na naszego projektowego bloga:

 

 

 

 
A- A A+

This text will be resized

Facebook Slide Likebox